Życzenia na dzień matki, życzenia dla mamy

Kiedy się urodziłam płakałaś z radości, Nikt nie dał mi tyle bezinteresownej miłości. Troszczysz się o mnie i zamartwiasz codziennie, Gdy coś mi się uda, uśmiechasz się promiennie. W dniu Twojego święta chcę Ci powiedzieć co czuję, Bo stanowczo za rzadko to pokazuję. Bardzo doceniam wszystkie chwile wspólne, Bo w moim sercu zajmujesz miejsce szczególne. Dla Osób Które Kochają Swoją Mamę

 

Życzenia na dzień matki, życzenia dla mamy

Znam jedną kobietę o sercu gołębia, jej oczy to czysta głębia, przy niej goi się każda rana, taka jest właśnie mama kochana. Za to, że jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje tęczą malujesz. Dziś mamo z głębi serca Ci dziękuję.

 

Życzenia na dzień matki, życzenia dla mamy

Z okazji Twojego dnia Mamo, za wczoraj i dziś, zawsze tak samo. Każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życze­niem zdrowia, sił i codziennej rado­ści wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie trudy i starania składam Ci dzisiaj podzię­kowania.

 

Życzenia na dzień matki, życzenia dla mamy

Matuniu droga, z blaskiem słoneczka Śpieszy do Ciebie Twoja córeczka. Toż to przecie Twe imieniny, Dzień upragniony, w roku jedyny. Więc, Mamo droga, proste me słowa: Życzę, byś zawsze była nam zdrowa, By ci się wszystko wiodło na świecie, By Ci pociechą było twe dziecię.

 

Życzenia na dzień matki, życzenia dla mamy

Niech Ci serce Twoje powie, Zapytaj go tylko, Jak masz Mamę kochać Każdą życia chwilkę. Prawda, prawda, skowroneczku, Mądre twoje słowa, Zapytałem serca swego, I już rzecz gotowa. Wielu słów tu nie potrzeba, Kilka starczy przecie: Kocham Ciebie, Mamo moja, Nad wszystko na świecie. I obejmę ją za nogi, Przygarnę się do niej I przytulę swoje usta Do jej drogiej dłoni. A gdy serca mego bicie Usłyszy Mateczka, To wnet pozna, że nad życie Kocha ją córeczka.